The Morning After (6.x-0.0-1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: left sidebar
ta: இடது பக்கப்பட்டை

en: right sidebar
ta: வலது பக்கப்பட்டை

en: footer
ta: அடியொட்டு

en: Search
ta: தேடல்

en: header
ta: தலையொட்டு
