The Morning After (6.x-0.0-1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: left sidebar
vi: cột trái

en: right sidebar
vi: cột phải

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
