The Morning After (6.x-0.0-1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: left sidebar
ca: barra lateral esquerra

en: right sidebar
ca: barra lateral dreta

en: footer
ca: peu

en: Search
ca: Cerca

en: header
ca: capçalera

en: Unpublished
ca: Sense publicar
