The Morning After (6.x-0.0-1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: left sidebar
id: sidebar kiri

en: right sidebar
id: sidebar kanan

en: footer
id: catatan kaki

en: Search
id: Pencarian

en: header
id: Header

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan
