The Morning After (6.x-0.0-1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: left sidebar
lt: kairys šonas

en: right sidebar
lt: dešnys šonas

en: footer
lt: poraštė

en: Search
lt: Paieška

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: header
lt: antraštė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas
