The Morning After (6.x-0.0-1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: footer
fa: پاورقی

en: Search
fa: جستجو

en: header
fa: سر صفحه

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
