The Morning After (6.x-0.0-1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: left sidebar
ro: bara laterală stânga

en: right sidebar
ro: bara laterală dreapta

en: footer
ro: subsol

en: Search
ro: Căutare

en: Unpublished
ro: Nepublicat
