The Morning After (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: left sidebar
et: vasak ääreriba

en: right sidebar
et: parem ääreriba

en: footer
et: jalus

en: Search
et: Otsing

en: header
et: päis

en: Unpublished
et: Avaldamata
