The Morning After (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: left sidebar
is: vinstri hliðarstika

en: right sidebar
is: hægri hliðarstika

en: footer
is: fótur

en: Search
is: Leit

en: header
is: haus

en: Unpublished
is: Ekki birt
