The Morning After (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: left sidebar
mn: Зүүн хэсэг

en: right sidebar
mn: баруун хэсэг

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Search
mn: Хайх
