The Morning After (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: right sidebar
mr: उजवा साइडबार

en: footer
mr: तळ

en: Search
mr: शोध

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
