The Morning After (6.x-1.1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Home
no: Hjem

en: left sidebar
no: venstre sidestolpe

en: right sidebar
no: høyre sidestolpe

en: footer
no: bunntekst

en: Search
no: Søk

en: content top
no: innhold øverst

en: content bottom
no: innhold nederst

en: header
no: topptekst

en: navigation bar
no: navigasjonslinje

en: closure
no: avslutning

en: Unpublished
no: Upublisert
