The Morning After (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: left sidebar
nl: linker zijbalk

en: right sidebar
nl: rechter zijbalk

en: footer
nl: voet

en: Search
nl: Zoeken

en: content top
nl: inhoud bovenkant

en: content bottom
nl: inhoud onderkant

en: header
nl: kop

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd
