The Morning After (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: left sidebar
pt: barra lateral esquerda

en: right sidebar
pt: barra lateral direita

en: footer
pt: rodapé

en: Search
pt: Pesquisar

en: content top
pt: Conteúdo Topo

en: content bottom
pt: Conteúdo Rodapé

en: header
pt: cabeçalho

en: navigation bar
pt: barra de navegação

en: Unpublished
pt: Não publicado
