The Morning After (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: left sidebar
ru: левая колонка

en: right sidebar
ru: правая колонка

en: footer
ru: подвал

en: Search
ru: Поиск

en: content top
ru: над содержимым

en: content bottom
ru: под содержимым

en: header
ru: шапка

en: Unpublished
ru: Снято с публикации
