The Morning After (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: left sidebar
sq: shtylla e majtë

en: right sidebar
sq: shtylla e djathtë

en: footer
sq: fundi

en: Search
sq: Kërko

en: header
sq: kreu
