The Morning After (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: left sidebar
sk: ľavý bočný panel

en: right sidebar
sk: pravý bočný panel

en: footer
sk: pätička

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: header
sk: hlavička

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
