The Morning After (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: left sidebar
te: ఎడమ పక్కపట్టీ

en: right sidebar
te: కుడి పక్కపట్టీ

en: Search
te: వెతుకు

en: header
te: శీర్షం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
