The Morning After (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: left sidebar
ur: بائیں سائڈبار

en: footer
ur: فوٹر

en: Search
ur: تلاش

en: header
ur: ہیڈر
