To do list (6.x-1.1-rc10) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Title
de: Titel

en: Item
de: Element

en: Description
de: Beschreibung

en: Priority
de: Priorität

en: High
de: Hoch

en: Low
de: Niedrig

en: status
de: Status

en: Date Format
de: Datumsformat

en: All
de: Alles

en: Medium
de: Mittel

en: Start Date
de: Beginnt am

en: Users
de: Benutzer

en: Finished
de: Beendet

en: Cancelled
de: Abgebrochen

en: Block Settings
de: Blockeinstellungen

en: Started
de: Begonnen

en: There are no items to display
de: Es gibt keine Elemente zum Anzeigen

en: Dates
de: Termine

en: PHP date
de: PHP Datum

en: Immediate
de: Sofort

en: Only me
de: Nur ich

en: Urgent
de: Dringend

en: deadline
de: Termin

en: Display icon
de: Symbol anzeigen

en: Delayed
de: Verzögert

en: projects
de: Projekte
