To do list (6.x-1.1-rc10) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: status
eu: egoera

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Finished
eu: Amaituta
