To do list (6.x-1.1-rc10) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Item
he: פריט

en: Description
he: תיאור

en: Priority
he: עדיפות

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: status
he: מצב

en: All
he: הכל

en: Medium
he: אמצעי

en: Users
he: חברי האתר

en: Finished
he: סיום

en: Immediate
he: מיידי
