To do list (6.x-1.1-rc10) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: All
jv: Kabéh

en: Medium
jv: Sedeng

en: Users
jv: Panganggo

en: Finished
jv: Wis rampung
