To do list (6.x-1.1-rc10) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Finished
ka: დასრულებულია
