To do list (6.x-1.1-rc4) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Item
ku: دانە

en: Description
ku: دەربارە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: status
ku: ڕەوش

en: All
ku: هەموو

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Dates
ku: بەروارەکان
