To do list (6.x-1.1-rc5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
