To do list (6.x-1.1-rc5) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: All
pa: ਸਭ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
