To do list (6.x-1.1-rc6) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Item
fi: Kohde

en: Description
fi: Kuvaus

en: Priority
fi: Prioriteetti

en: High
fi: Korkea

en: Low
fi: Matala

en: status
fi: tila

en: All
fi: Kaikki

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Finished
fi: Valmis

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Immediate
fi: Älä säilytä
