To do list (6.x-1.1-rc7) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Item
km: ធាតុ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: status
km: ស្ថានភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ
