To do list (6.x-1.1-rc7) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Status
th: สถานะ

en: Item
th: รายการ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: status
th: สถานะ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Start Date
th: วันที่เริ่มใช้

en: Details
th: รายละเอียด

en: Users
th: ผู้ใช้

en: Finished
th: เสร็จสิ้น
