To do list (6.x-1.1-rc8) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Finished
my: ပြီးစီးပါပြီ
