To do list (6.x-1.1-rc8) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: status
ne: अवस्था

en: Medium
ne: माध्यम

en: Details
ne: विस्तृत विवरण

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
