To do list (6.x-1.1-rc9) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Статус

en: Description
mn: Тайлбар

en: status
mn: статус

en: All
mn: Бүгд

en: Medium
mn: Дундаж

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Finished
mn: Дууссан
