To do list (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (33 entries)

en: Title
de: Titel

en: Priority
de: Priorität

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Help
de: Hilfe

en: High
de: Hoch

en: Low
de: Niedrig

en: Assigned to
de: Zugewiesen

en: Date Format
de: Datumsformat

en: All
de: Alle

en: Display links
de: Links anzeigen

en: Medium
de: Mittel

en: Start Date
de: Startdatum

en: Start date
de: Startdatum

en: Number of items to display
de: Anzahl anzuzeigender Elemente

en: Finished
de: Abgeschlossen

en: Cancelled
de: Abgebrochen

en: Started
de: Startzeit

en: Dates
de: Termine

en: PHP date
de: PHP Datum

en: Assignment
de: Zuordnung

en: Immediate
de: Sofort

en: Add users
de: Benutzer hinzufügen

en: In Progress
de: In Arbeit

en: Not Started
de: Nicht begonnen

en: Only me
de: Nur ich

en: Urgent
de: Dringend

en: Delayed
de: Verzögert

en: Assigned user
de: Zugewiesener Benutzer

en: To do
de: Zu erledigen

en: Hide block when empty
de: Leeren Block ausblenden

en: DD (01 - 31)
de: TT (01 - 31)

en: In the form of
de: In der Form

en: Date finished
de: Abschlussdatum
