To do list (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Name
fi: Nimi

en: Help
fi: Ohje

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: All
fi: Kaikki

en: Display links
fi: Näytä linkit

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Finished
fi: Valmis

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Started
fi: Aloitettu

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Immediate
fi: Älä säilytä

en: Add users
fi: Lisää käyttäjiä
