To do list (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Priority
he: עדיפות

en: Name
he: שם

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Help
he: עזרה

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: All
he: הכל

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Medium
he: בינוני

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Details
he: פרטים

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Finished
he: סיום

en: Dates
he: תאריכים

en: Immediate
he: מיידי

en: Add users
he: הוסף משתמשים
