To do list (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Name
nl: Naam

en: Node ID
nl: Node-ID

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: All
nl: Alle

en: Display links
nl: Links tonen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Start date
nl: Begindatum

en: Finished
nl: Voltooid

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Started
nl: Gestart

en: Dates
nl: Datums

en: PHP date
nl: PHP-date

en: Assignment
nl: Instructie

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: Add users
nl: Gebruikers toevoegen

en: In Progress
nl: In behandeling
