To do list (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: All
si: සියල්ල

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි
