To do list (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Details
th: รายละเอียด

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ
