To do list (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: All
ug: ھەممە

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Dates
ug: چېسلاسى
