To do list (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Priority
ar: الأولوية

en: Name
ar: الاسم

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Help
ar: مساعدة

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Assigned to
ar: مسندة إلى

en: All
ar: الكل

en: Display links
ar: اعرض الروابط

en: Medium
ar: متوسط

en: Details
ar: التفاصيل

en: Start date
ar: تاريخ البداية

en: day
ar: يوم

en: month
ar: شهر

en: year
ar: عام

en: Finished
ar: اكتمل

en: Dates
ar: التواريخ
