To do list (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: week
be: тыдзень

en: All
be: Усе

en: Medium
be: Сярэдні

en: Details
be: Падрабязна

en: Start date
be: Дата пачатку

en: day
be: дзень

en: month
be: месяц

en: year
be: год

en: Finished
be: Завершана

en: Dates
be: Даты
