To do list (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Priority
bg: Приоритет

en: Name
bg: Име

en: Node ID
bg: Номер

en: Help
bg: Справка

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: week
bg: седмица

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: All
bg: Всички

en: Medium
bg: Среда

en: Details
bg: Детайли

en: year
bg: година

en: Finished
bg: Приключен

en: Started
bg: Начало
