To do list (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: All
bn: সমস্ত

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Finished
bn: সম্পাদিত
