To do list (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Priority
bs: Prioritet

en: Name
bs: Ime

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Help
bs: Pomoć

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: All
bs: Sve

en: Display links
bs: Prikaz linkova

en: Medium
bs: Srednje

en: Details
bs: Detalji

en: Finished
bs: Završeno
