To do list (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Name
cy: Enw

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Help
cy: Cymorth

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: All
cy: I gyd

en: Display links
cy: Dangos dolenni

en: Medium
cy: Canolig

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Details
cy: Manylion

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Vid
cy: Fid
