To do list (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Priority
da: Prioritet

en: Name
da: Navn

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Help
da: Hjælp

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: week
da: uge

en: Assigned to
da: Tildelt

en: Date Format
da: Datoformat

en: All
da: Alle

en: Display links
da: Vis links

en: Start Date
da: Startdato

en: Details
da: Detaljer

en: Start date
da: Startdato

en: day
da: dag

en: month
da: måned

en: year
da: år

en: Finished
da: Færdig

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Started
da: Startet

en: Dates
da: Datoer

en: Immediate
da: Med det samme

en: Add users
da: Tilføj brugere

en: In Progress
da: I gang
