To do list (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (35 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Priority
es: Prioridad

en: Name
es: Nombre

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Help
es: Ayuda

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: week
es: semana

en: Assigned to
es: Asignado a

en: Date Format
es: Formato de Fecha

en: All
es: Todo(s)

en: Display links
es: Mostrar enlaces

en: Medium
es: Medio

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: Details
es: Detalles

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: Number of items to display
es: Número de elementos a mostrar

en: day
es: día

en: month
es: mes

en: year
es: año

en: Finished
es: Terminado

en: Cancelled
es: Cancelado

en: Started
es: Empezado

en: Dates
es: Fechas

en: PHP date
es: Fecha PHP

en: Assignment
es: Asignación

en: Immediate
es: De inmediato

en: Add users
es: Agregar usuarios

en: In Progress
es: En curso

en: Not Started
es: No empezado

en: Urgent
es: Urgente

en: Please choose a number of items to display between one and thirty.
es: Por favor, elija un número de elementos para mostrar entre uno y treinta.

en: Assigned user
es: Usuario asignado

en: Date finished
es: Fecha de finalización
