To do list (6.x-1.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: month
ga: mí

en: year
ga: bliain

en: Deadline
ga: Spriocdháta
