To do list (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Name
ro: Nume

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Help
ro: Ajutor

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Assigned to
ro: Atribuit către

en: All
ro: Toate

en: Display links
ro: Afişează legăturile

en: Medium
ro: Mediu

en: Details
ro: Detalii

en: Start date
ro: Data de început

en: day
ro: zi

en: month
ro: lună

en: Finished
ro: Finalizat

en: Started
ro: Început

en: Dates
ro: Date

en: Deadline
ro: Termen limită

en: Date finished
ro: Data finalizării
